Килимок для йоги Harmony Jade каучуковий фіолетовий 173x61x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: 368P
6 420 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найпопулярніший килимок Jade Harmony має товщину 5 мм, забезпечує чудове зчеплення й амортизацію, і водночас гарну стійкість під час виконання стоячих асан.
Килимок Harmony випускається в спокійних кольорах і має довжину 173 см.
Вага: 2.2 кг
Інструкції з догляду:
Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Ретельно промийте та повісьте або покладіть на поверхню, дайте висохнути. Не чистьте за допомогою УФ-чистного засобу та не сушіть на сонці.
Килимки мають запах гуми, тому що виготовлені з натурального каучуку. Цей природний аромат згодом зникне.
Уникайте впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Колір | Фіолетовий |
| Товщина | 0.5 мм |
| Матеріал | Джут |
| Довжина | 173 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JadeYoga |
- Ціна: 6 420 ₴

