Килимок для йоги корковий Goa Amber 183x61x0.4 см Квітка життя
- Немає в наявності
- Код: 9900
2 090 ₴

Пробковий йога-мат Goa Amber складається з двох шарів: верхній шар — екологічно чистий натуральний корок. Нижній шар — каучук.
Вага: приблизно 2,25 кг.
Щільний корок забезпечує високий рівень комфорту. Підходить для інтенсивних стилів йоги, які змушують вас потіти. Чим більше ви пітнієте під час занять, тим кращим стає зчеплення.
Обидві сторони килимка не ковзають, мат залишається на місці під час практики. Виготовлений без додавання латексу, ПВХ. Не має неприємного запаху.
Також корок має антимікробні властивості. Матеріал стійкий до пилу, що робить корковий килимок ідеальним варіантом для алергіків і тих, хто страждає на астму.
Очищення поверхні рекомендується проводити раз на тиждень: скористайтеся антибактеріальним засобом або протріть вологою ганчіркою. Дайте поверхні висохнути без потрапляння прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Amber |
| Колір | Бежевий |
| Товщина | 4 мм |
| Довжина | 183 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Каучук, Пробка |
| Вага | 2.3 кг |
- Ціна: 2 090 ₴




