Рушник для йоги Flow Towel Small Bodhi 68x40 см темно-синій
- В наявності
- Код: 898mb
530 ₴

Поглинаючий вологу рушник для йоги Flow від німецького виробника Bodhi з м'якою велюровою поверхнею дуже добре вбирає вологу та піт, а також швидко сохне.
Завдяки невеликому розміру (68×40 см) рушник для йоги можна скласти та помістити в будь-яку спортивну сумку. Так що воно завжди під рукою під час занять спортом або йогою.
Рушник можна використовувати як гігієнічне покриття (шар), особливо для студійного спорядження: блоки, пояс, різні аксесуари для фітнесу.
Рекомендації щодо догляду. Рушник Flow можна прати при температурі до 30 °C з подібними кольорами. Не використовуйте кондиціонер для білизни. Не сушити віджимом. Сушити за низьких температур. Перед першим використанням випрати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Виробник | Bodhi |
| Ширина | 40 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Призначення | Спортивні |
| Дизайн та декор | Однотонні моделі |
| Розміри | 68х40 см |
- Ціна: 530 ₴


