Подушка для медитації Напівмісяць 46*17*15 см Бордовий
- Немає в наявності
- Код: 21594
700 ₴

Подушка для медитації з гречаним лушпинням (дзафу) традиційно використовується в практиці буддизму.
Переваги форми півмісяця:
— Завдяки формі півмісяця підтримується природне положення під час сидіння, нижня частина спини має правильний кут нахилу.
— Забезпечується правильна підтримка ніг і є простір для того, щоб розмістити ступні.
— Форма сприяє зменшенню напруги в спині та ногах, завдяки чому ви зможете комфортно утримувати положення сидячи тривалий час.
Подушка для медитації у формі півмісяця виготовлена на 100% в ручну, має екологічний наповнювач (гречана лупа). Матеріал зносостійкий і легкий у догляді.
Наповнювач із гречки — натуральний, екологічно чистий і гіпоалергенний матеріал рослинного походження.
Чохол із приємної м'якої тканини.
Розмір виробу може варіюватися ± 1-2 см.
Довжина: 46 см
Ширина: 17 см
Висота: 15 см
Подушки з гречки не злежуються, пірамідки лушпинні вільно пересипаються, і подушка набуває анатомічної форми тіла, знижує навантаження на м'язи, забезпечує максимальне розслаблення.
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Довжина подушки | 46 см |
| Ширина подушки | 17 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Основні | |
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Гречана лузга |
| Форма | Фігурна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Колір | Бордовий |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Подушка |
| Розмір | 46x17x15 см |
| Дизайн та декор | Однотонні моделі |
| Властивості | Гіпоаллергенні |
- Ціна: 700 ₴



