Килимок для йоги Manduka PRO Extra Long Mechi/Unique Pattern 216x66x0.6 см
- Немає в наявності
7 670 ₴

Manduka PRO Extra Long Mechi/Unique Pattern є одним із найкращих йога-килимків у своєму класі.
Товстий і щільний, забезпечує чудовий рівень комфорту, безпеки й амортизації на будь-якій поверхні. Він однаково підійде для проведення тренувань і практик, як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Нековзна тканинна поверхня не стає липкою навіть у разі рясного виділення поту, гарантує зчеплення й добре протистоїть ковзанню стоп і долонь, захищаючи суглоби.
Добре зарекомендував себе під час занять гарячою йогою. Витримує будь-які навантаження й величезну кількість тренувань, зносостійкий. Експерти не рекомендують прати його у воді та піддавати швидкому сушінню. Щоб мати не втратила своїх властивостей, добре доглядати за ним за допомогою спеціальних спреїв.
Віднедавна постачається з довічною гарантією. Без латексу. Все виробництво та використовувані матеріали пройшли сертифікацію згідно зі стандартами OEKO-TEX® на вміст токсичних і шкідливих речовин, гарантовано безпечні для природи та користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | США |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 216 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.6 см |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 7 670 ₴


