Рушник для йоги Bodhi Yatra бірюзовий 183x60x0.1 см
- Немає в наявності
- Код: 5947
1 615 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник для йоги Yatra від Bodhi — дуже тонкий килимок для йоги, що складається з ТРЕ, що гарантує відсутність латексу, гуми та ПВХ у килимку. Цей матеріал не дає килимку ковзати як під руками та ногами під час занять, так і на будь-якій поверхні, яка розміщена під килимком під час занять, чи то підлога, пісок, чи то трава.
Характеристики та властивості
Ширина: 60 см
Довжина: 183 см
Вага: 0,3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн та декор | Однотонні моделі |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | TPE |
| Призначення | Спортивні |
| Розміри | 183х60 см |
| Товщина | 0.1 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 1 615 ₴
