Килимок для йоги Expert синій Wunderlich 200*60*0.5 см
- Немає в наявності
1 225 ₴

За порівняно доступної ціни йога килимок Expert має зносостійку та нековзну поверхню, він дуже легкий, а матеріал, з якого він виготовлений — високоміцний. Килимок двосторонній і дуже липкий з обох сторін.
Модель Expert чудово підходить для початківців йогов, які активно займаються і потребують зносостійкого варіанту, але ще не мають достатньої впевненості рухів і не відточили вміння тримати баланс. Невелика товщина є ідеальним відділювачем від холодної та грубої підлоги, але водночас дає змогу зберегти відчуття повного контакту з землею.
Невелика вага робить його чудовим супутником на виїзних семінарах, майстер-класах і в подорожах.
Можна час від часу прати в машинці за низьких температур без використання агресивних мийних засобів, після використання досить просто протирати вологою губкою або ганчіркою.
Цей мат:
- не скручується за інерцією після розгортання;
- не ковзає, згодом зчеплення тільки покращується;
- безшумний;
- без настирливого запаху;
- довговічний, не псується й не втрачає свій вигляд;
- не токсичний;
- простий у догляді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wunderlich |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 1 225 ₴


