Блок для йоги Asana Brick XXL синій від Bodhi 22.8x15x9 см
- Немає в наявності
- Код: 933xkb
700 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цегла для йоги Asana Brick XXL дуже велика та дуже легка (вага всього 300 г). Це універсальний пропс для допомоги початківцям і прогресивним йогам. Корисна підтримка новачків для коректного входу та перебування, наприклад, у Триконасані, Майурасані, Сету Бандха Сарвангане. Обертання пропс можна підібрати необхідну висоту.
Виготовлений з екологічно чистого матеріалу — спіненого EVA-полімеру, який вирізняється легкістю, зносостійкістю, гігієнічністю (стійкий до дії бактерій і грибків), не електризується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 22.8 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Блоки |
| Товщина | 9 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 700 ₴


