Опорний мат під плечі чорний RAO 50х40х6 см
- Немає в наявності
- Код: 7258
785 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця велика підставка під плечі послугує вам ефективною опорою в йога-практиці. Пластина виготовлена з композитної піни та підтримує ваші плечі в таких асанах, як-от стійка на плечах (Salamba Sarvangasana) або півг (Halasana). Використовуючи цей пропс, ви неабияк полегшите тиск на шийний відділ хребта, виконання асан стане безпечнішим і комфортнішим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Виробник | RAO |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Товщина | 6 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 785 ₴
