Дитячий килимок для йоги Jade Kids Discovery каучуковий синій 111x48x0.3 см
- Немає в наявності
- Код: 8768
1 815 ₴

Килимок Jade Discovery спеціально розроблений для дітей до п'яти років.
Jade — це все, що вам потрібно в килимку для йоги — приємний колір, неймовірне зчеплення, чудовий комфорт і екологічність.
На відміну від інших матів, не містять ПВХ, EVA або синтетичний каучук і виробляються в Сполучених Штатах відповідно до всіх законів США про охорону довкілля, праці та захисту споживачів.
Хоча мати не містять латексу на 99%, у матеріалі можуть бути сліди білків латексу, тому рекомендуємо людям з алергією на латекс уникати контакту з цими килимами.
Інструкції з догляду: Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Ретельно промийте та дайте висохнути.
Килимки мають запах гуми. Цей природний аромат згодом зникне.
Уникайте впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина | 111 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Виробник | JadeYoga |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.3 см |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 1 815 ₴

