Дитячий килимок для йоги Jade Kids Pathfinder лавандовий синій 147x61x0.3 см
- Немає в наявності
- Код: 8771
950 ₴

Килимок Jade Pathfinder ідеально підходить для дітей віком 6-11 років.
Jade — це все, що вам потрібно в килимку для йоги — приємний колір, неймовірне зчеплення, чудовий комфорт і екологічність.
На відміну від інших матів, не містять ПВХ, EVA або синтетичного каучуку та виробляються в Сполучених Штатах відповідно до всіх законів США про охорону довкілля, праці та захисту споживачів.
Хоча мати не містять латексу на 99%, у матеріалі можуть бути сліди білків латексу, тому рекомендуємо людям з алергією на латекс уникати контакту з цими килимами.
Інструкції з догляду: Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Ретельно промийте та дайте висохнути. Не сушіть на сонці.
Килимки мають запах гуми. Цей природний аромат згодом зникне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jade |
| Країна виробник | США |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Джут |
| Довжина | 147 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1350 г |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 950 ₴
