Килимок для йоги Voyager Jade каучуковий червоний 173x61x0.16 см
- Немає в наявності
- Код: 668FR
3 320 ₴

Килимок Jade Voyager дуже тонкий і дуже легкий, складається приблизно до розміру блока для йоги та легко поміщається в валізу або рюкзак.
Йога-мат Jade Voyager чудово підходить для тих, хто подорожує, і для тих, хто бажає відчувати тісніший контакт із поверхнею під час практики.
Інструкції з догляду. Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Ретельно промийте та повісьте або покладіть на поверхню, дайте висохнути. Не чистьте за допомогою УФ-чистного засобу та не сушіть на сонці.
Килимки мають запах гуми, тому що виготовлені з натурального каучуку. Цей природний аромат згодом зникне.
Уникайте впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 173 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Виробник | JadeYoga |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.16 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 3 320 ₴


