Килимок для йоги Manduka eKO SuperLite Mat Deep Forest Marbled 180x61x0.15 см
- Немає в наявності
- Код: 1360F1364
3 070 ₴

Йога-килимок eKO SuperLite Mat Deep Forest Marbled від Manduka має малу вагу та габарити, що робить його дуже зручним і не обважнюючим під час перенесення.
Підійде як йогам із великим досвідом, так і практикам початківцям.
Ця модель сертифікована згідно з вимогами міжнародних стандартів якості та є безпечною навіть для людей, які страждають на алергічні реакції, і дітей.
Конструкція матеріалу з комірками, які не пропускають вологу всередину, добре протистоїть виникненню неприємних запахів і розвитку мікробів.
Для догляду за цим килимком його просто варто протерти змоченою в розчині яблучного оцту губкою після кожного тренування. Не рекомендується піддавати машинному пранню, впливу агресивних мийних засобів і сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.15 см |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 3 070 ₴



