Килимок для йоги Amber Sandar каучуковий сірий 183x68x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 9898
2 325 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для йоги Sandar Amber забезпечить комфорт під час практики. Мат підходить для виконання асан підвищеної складності, оскільки дуже липкий і стійкий.
Виготовлений із каучуку, без шкідливих хімічних сполук.
Текстурована робоча сторона килимка забезпечує надійну фіксацію долонь і стоп під час виконання вправ.
Завдяки рифленій нижній поверхні мат стійкий, не буде «їздити» по підлозі та збиратися в ногах під час практики. Не пропускає холод від поверхні.
Підходить як для занять йогою, так і для тренування з фітнесу, пілатесу, дому або за його межами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 68 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Amber |
| Колір | Сірий |
| Товщина | 4 мм |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Вага | 2.7 кг |
- Ціна: 2 325 ₴

