Килимок для йоги Amber Shakti 7 Chakras бежевий 183x61x0.3 см
- Немає в наявності
- Код: 9916
1 716 ₴

Килимок для йоги Amber Shakti 7 Chakras — ідеальний вибір для тих, хто віддає перевагу інтенсивній йозі-практику або гарячій йозі.
Верхній замшевий шар із мікрофібри добре вбирає вологу. Контактна поверхня сприяє надійному зчепленню стоп і долонь. Замшева поверхня приємна на дотик і м'яка, на ній не утворюються заломи, вона не деформується.
Рельєфна текстура та чудова липкість нижнього каучукового боку не дасть змогу килимку « Їсти» по підлозі та збиватися під час практики під ногами.
Догляд. Для очищення можна протерти тканиною з невеликою кількістю мильного розчину, сушити на повітрі, тримати якнайдалі від впливу прямих сонячних променів. Можна використовувати серветки, що дезінфікують. Не складайте мат, зберігайте його згорнутим принтом назовні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amber |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Каучук, Мікрофібра |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.3 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 1 716 ₴


