Килимок для йоги та фітнесу Hanuman Two Tones Amber 183x61x0.4 см рожево-м'ятний
- Немає в наявності
- Код: 10069
913 ₴

Килимок для йоги Hanuman Two Tones Amber — виготовлений з TPE-піни, що не містить ПВХ, латексу та інших шкідливих речовин.
Товщина 4 мм чудово підійде тим йогам, які мають чутливі куточки. Також цей килимок стане чудовим помічником під час занять фітнесом, пілатесом, гімнастикою.
Характеристики
- захист твердих частин тіла під час упорів;
- високий рівень стійкості;
- м'якість;
- добра амортизація;
- гіпоалергенність.
Завдяки різній рельєфній текстурі з двох боків, йога мат не ковзає на будь-яких поверхнях і забезпечує чудове зчеплення під час виконання асан.
Догляд. Для очищення досить після використання протерти поверхню вологою тканиною. Також його можна прати вручну за температури до 30 °C із використанням незначної кількості мийного засобу та сушити в провітрюваному місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amber |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98 кг |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | TPE |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 913 ₴
