Блок для йоги RAO корковий 23х15х7.5 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: rao201bc
590 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повністю натуральний корковий блок для йоги від RAO, виготовлений без жодних токсичних хімічних речовин.
Натуральна текстура забезпечує зчеплення, закруглені краї створюють комфортну поверхню, яка зручна для захоплення.
Блоки для йоги допоможуть зробити складніші пози доступними. Ідеально підходять для йоги Айенгара, зручні для сидіння під час медитацій.
Характеристики
Матеріал: корок.
Розмір: 23х15х7.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Пробка |
| Тип | Йога блок |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 7.5 см |
| Довжина | 23 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 590 ₴







