Килимок для йоги Manduka PRO Midnight 180x66x0.6 см
- Немає в наявності
- Код: 111011030
8 230 ₴

Manduka PRO PRO Midnight є одним із найкращих йога-килимків у своєму класі.
Товстий і щільний, забезпечує просто чудовий рівень комфорту, безпеки та амортизації на будь-якій поверхні (бетонна підлога, паркет, земля).
Завдяки революційним розробкам, позанедбаним у його виробництві, він однаково підійде для проведення тренувань і практик, як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Добре зарекомендував себе під час занять гарячою йогою. Витримує будь-які навантаження і величезну кількість тренувань, зносостійкий.
Віднедавна постачається з довічною гарантією. Не містить латексу.
Експерти не рекомендують прати його у воді та піддавати швидкому сушінню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | PVC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.6 см |
| Колір | Темно-синій |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 8 230 ₴



