Масажний килимок (аплікатор Кузнєцова) Relax Mini 55*40 см жовтий
- Немає в наявності
- Код: 7375
370 ₴

Компактний акупунктурний килимок Relax з поролоном допоможе розслабитися наприкінці трудового дня та зняти стрес.
Завдяки невеликим розмірам, його можна використовувати як масажер для спини, шиї, кінцівок, стоп, легко транспортувати та брати із собою в подорожі.
Використовуючи регулярно килимок для акупунктурного масажу, можна зняти затискачі та болі в тілі, поліпшити кровообіг, загальне самопочуття, нормалізувати функції організму, підвищити життєвий тонус, зняти втому та розслабитися.
Верхній чохол пошитий із натуральної бавовни, наповнення з поролону.
Масажні елементи голчасті, виготовлені з пластику.
Килимок можна прати в прохолодній воді з використанням делікатних мийних засобів, сушити в розправленому вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onhillsport |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид масажу | Точковий |
| Довжина | 55 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Бавовна/ фішки голчасті/ поролон |
| Призначення | Для ніг, Для рук, Для спини, Для тіла |
| Розмір | 55 х 40 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Портативний |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 370 ₴
