Килимок-рушник для йоги Bodhi Yatra бамбуковий петроль 183x60x0.1 см
- Немає в наявності
- Код: 12383
1 615 ₴

Бамбуковий рушник-килимок від німецького бренда Bodhi створений для динамічної та дуже активної йоги: гаряча йога, інших інтенсивних практик.
Килимок складається з двох куль — бамбука та PER.
Верхній абсорбувальний бамбуковий шар чудово вбирає вологу та піт.
Нижній шар з PER надійно утримує рушник на поверхні, він не ковзає, залишається на місці та не мнеться.
Бамбуковий рушник для йоги Yatra Bodhi легко складається й важить, немов пір'їнка, поміщається в будь-яку сумку. Портативний килимок-рушник підходить для подорожей, візьміть його із собою в студію йоги, на роботу, відпочинок, прогулянки. Практикуйте в будь-який час і в будь-якому місці.
Догляд: можна прати вручну, обов'язково добре просушити перед тим, як скласти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Колір | Бірюзовий |
| Товщина | 1 мм |
| Довжина | 183 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PER, Бамбук, Мікрофібра |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 1 615 ₴



