Килимок для фітнесу/пілатесу Bodhi 180x60x1.5 см баклажановий
- Немає в наявності
- Код: 12280
2 570 ₴

Йога мат для фітнесу та пілатесу фірми Bodhi — високоякісний килимок для фітнесу з піногуми з закритими осередками, чудовою еластичністю й амортизацією в точках натискання.
Завдяки товщині 1,5 см, він дуже зручний у використанні, ви не пошкодите суглоби під час занять. Підходить для занять фітнесом, пілатесом і вправами з стрибками.
Мати гігієнічні та стійкі до поту, позаяк закриті комірки матеріалу роблять його непроникним для вологи. Ребриста поверхня гарантує, що килимок не прилипатиме до підлоги або інших речей після використання, забезпечуючи в такий спосіб гігієнічне зберігання.
Не містить ПВХ, латексу та фталатів.
Для очищення досить протерти мат вологою ганчіркою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Килимок/мат |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 1.5 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пінорезина |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 2 570 ₴



