Килимок для йоги Manduka X Yoga Mat Magic 180x61x0.5 см
- В наявності
- Код: 1A1011040
4 300 ₴

Йога-мат X Yoga Mat Magic від фірми-виробника Manduka завдяки своїй портативності та малій вазі, не займає багато місця під час перенесення та чудово підходить для занять як у приміщеннях, так і поза приміщеннями.
Має високу щільність і амортизаційні характеристики.
Особливістю цього йога-килимка є можливість використання для практики його обох сторін. Поверхня із закритими осередками не дає змогу вбиратися поту в йога-мат.
Експерти не радять інтенсивно мити його водою, оскільки він може втратити свої властивості. Для догляду за ним найкраще використовувати спеціальний очисник.
Зберігати цю модель найкраще в скатаному вигляді, у спеціальному чохлі, у прохолодному, сухому та темному місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |
| Колір | Фіолетовий |
| Товщина | 0.5 мм |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Довжина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Вага | 1.7 кг |
- Ціна: 4 300 ₴




