Килимок для йоги Manduka GRP Midnight 180x66x0.6 см
- Немає в наявності
- Код: 181031030
7 130 ₴

Manduka GRP Midnight — йога-килимок із цікавою текстурою та сучасним дизайном, спеціально створений для людей, які практикують і люблять гарячу йогу.
Під час його виробництва були залучені останні інноваційні технології, що дають змогу зберігати повний комфорт навіть під час найінтенсивніших тренувань.
В його основі 100% натуральний каучук із карбоновими сполуками в центральній частині, що дає змогу повітряному потоку циркулювати через волокна мата без затримок. Поверхневий шар складається з безлічі невеликих бульбашок, які перешкоджають прослизанню мокрих стоп і долонь.
Матеріали не викликають алергічних реакцій, поверхневий шар швидко висихає, а центральний наповнювач чудово бореться з бактеріями та запахами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 66 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |
| Колір | Синій |
| Товщина | 6 мм |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 7 130 ₴



