Килимок для йоги Manduka PROlite Long Black 200x61x0.47 см
- В наявності
- Код: 112015010
6 850 ₴

Йога-мат Manduka PROlite — ідеальне рішення для людей, які шукають легкий килимок для йоги чудової якості для кращого комфорту.
Підходить для будь-якого типу йоги, а також занять фітнесом, пілатесом, аеробікою. Стане вашим надійним супутником у залі, вдома та на природі.
Має високу щільність, амортизацію, зносостійкість і довговічність. Не втрачає свого кольору та робочих характеристик навіть після багаторічного використання. Поверхня із закритими осередками не дає змогу вбиратися поту в йога-мат.
Обидві сторони мата є робочими, прекрасно прилипають до будь-якої поверхні, а також забезпечують стійкість рук і ніг під час виконання асан будь-якої складності та динаміки.
Підсилювальна капронова сітка всередині мата дає йому змогу впевнено протистояти зовнішньому впливу (розтягування, деформація).
Для тривалішого використання та збереження якостей мата протирайте його мокрою губкою без мийних засобів після кожного заняття. Оберігайте його від прямих сонячних променів. Повертайте тільки після повного висихання.
Не містить латексу. Все виробництво та матеріали пройшли сертифікацію згідно з європейськими стандартами OEKO-TEX на вміст токсичних і шкідливих речовин, безпечні для природи та користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 47 мм |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 6 850 ₴



