Блок для йоги корковий Ellipse Bodhi 30.5x12x7.5 см
- В наявності
- Код: YKE30
1 170 ₴

Пробковий овальний блок для йоги — чудова опора для м'яких прогинів назад, а також для зняття напруження в шиї та спині. Він зручно повторює вигини хребта, забезпечує максимальний комфорт, мінімізує біль під час занять відновлювальною йогою!
Цеглини овальної форми спеціально розроблені для легшого захоплення, а також додаткової стійкості.
Особливо ефективний під час використання під ногами в положеннях сидячи. Форма яйця дає змогу м'яко занурювати позу, спробуйте використовувати блок під руками в нахилах уперед.
Досить легкий, щоб носити його із собою на заняття, але й дуже міцний.
Ellipse Bodhi зроблений із натурального корка. Пробка не викликає алергії, має протигрибкові, антибактеріальні, антистатичні та вогнестійкі властивості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Йога блок |
| Виробник | Bodhi |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 12 см |
| Товщина | 7.5 см |
| Довжина | 30.5 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 1 170 ₴


