Рушник для йоги Paisley Mist Bodhi 185x61 см
- Немає в наявності
- Код: 10891
1 965 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник-килимок для йоги Paisley Mist від Bodhi виготовлений із м'якого матеріалу, який чудово поглинає вологу, не даючи змогу вологим рукам і стопам прослизати. Силіконові домішки надійно фіксують рушник на підлозі або мате.
Склад матеріалу: мікрофібра (80% — поліестер, 20% — поліамід), нековзні домішки із силікону.
Рекомендації щодо догляду: машинне або ручне прання не більш ніж за 30 °C, без агресивних засобів (це може зменшити абсорбувальні властивості).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 185 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Призначення | Спортивні |
| Дизайн та декор | З принтом |
| Розміри | 185x61 см |
- Ціна: 1 965 ₴


