Килимок для йоги Kurma CORE/Grip Nightfall 200х66х0.65 см темно-синій
- Немає в наявності
- Код: kg66246-200
6 375 ₴

Міцний килимок для йоги Kurma CORE/Grip — належить до матів преміумкласу та стане чудовим супутником для йога-практик не тільки досвідчених профі, а й початківців. Ця модель трохи більша (широ, товща та важча).
Завдяки впровадженню в конструкції новітніх розробок, а саме тонкого тканинного тиснення, мат став ще стійкішим почуватися на будь-якій поверхні та чудово утримує руки та ноги йога без прослизання, забезпечуючи захист від розтягувань и травм.
Добре амортизує й не завдає відчуття дискомфорту під час довготривалого перебування в асані.
Дуже міцний і витримує багаторічну експлуатацію.
Килимок для йоги Kurma CORE/Grip легко очищається від забруднень злегка мокрий серветкою або губкою. Рекомендується запобігати довгостроковому потраплянню на нього прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Виробник | Kurma |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.65 см |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 6 375 ₴



