Килимок для йоги Manduka eKO SuperLite Surf 180x61x0.15 см
- Немає в наявності
- Код: 136011W50
3 070 ₴

Килимок для йоги eKO SuperLite Surf від Manduka має надзвичайно малу вагу та габарити, що робить його дуже зручним і не обважнюючим під час перенесення.
Килимок для йоги забезпечує чудове зчеплення. Це найкращий килимок для йоги під час подорожей і для практики поза межами зали. Матеріал забезпечує сухість поверхні.
Виготовлений із натурального каучуку з нетоксичними барвниками. На 99% без латексу (не рекомендується тим, хто має до нього чутливість).
Очищення: усі килимки eKO треба регулярно чистити, протираючи очисним спреєм. Не замочуйте та не занурюйте у воду!
Зберігання: не залишайте йога-мат під прямим сонячним промінням, зберігайте в чохлі.
На відміну від гумових килимів, доступних сьогодні, піноутворювачі, які використовуються для створення eKO, нетоксичні. Замість синтетичного поліестеру для армування використана суміш поліестеру та натуральної бавовни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.15 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 3 070 ₴




