Килимок для йоги Amber Ganesh Align каучуковий рожевий 183x68x0.6 см
- Немає в наявності
- Код: 13906
2 288 ₴

Йога-мат Amber Ganesh забезпечить безпечні та комфортні заняття йогою. Виготовлений із поліуретану (верх) та каучуку (низ). Така комбінація матеріалів робить Ganesh ідеальним килимком для інтенсивної практики.
Поліуретанова поверхня — гладка та зносостійка, приємна на дотик. Завдяки прекрасній амортизації захищає лікті, коліна та суглоби від навантаження.
Нижня каучукова поверхня йога-мата липка, завдяки чому йога-мат не ковзає підлогою та стійкий.
Матеріал екологічний, без латексу, токсинів, гіпоалергенний.
Йога мат невибагливий у догляді: для очищення потрібно протирати його тканиною з неагресивним мийним засобом і просушувати без потрапляння прямих сонячних променів. Під час зберігання рекомендується скручувати поліуретановою стороною вгору, щоб не створювати згинів і складок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amber |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук, Поліуретан |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.6 см |
| Ширина | 68 см |
- Ціна: 2 288 ₴






