Килимок для йоги Manduka Begin Coral 172x61x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: 1C1023074
3 690 ₴

Manduka Begin Yoga Coral — товстий, легкий і зручний мат преміумкласу, розрахований переважно на новачків у йозі. М'який і має легку амортизацію, для зручності відстроювання асан має смугу вирівнювання.
Не займає багато місця під час перенесення, чудово підходить для занять у залі та на природі, прекрасно утримує від ковзання стопи та долоні, захищаючи суглоби від травм. Його поверхня складається з комірок закритого типу, які перешкоджають просочуванню поту та вологи всередину килимка, у такий спосіб не створюють сприятливі умови патогенним бактеріям.
Виготовлений з екологічно чистих матеріалів. Хоча Manduka Begin дуже зносостійкий йога-мат, виробник не рекомендує інтенсивно прати його у воді. Для щоденного очищення після тренування краще використовувати спеціальний спрей. Зберігати найкраще цей йога-килимок у темному, сухому та прохолодному місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Кораловий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Довжина | 172 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | TPE |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 3 690 ₴


