Сумка-чохол для йога-мату Bhakti Bodhi 73 см бірюзовий
- Немає в наявності
- Код: 970t
1 570 ₴

Яскрава сумка для йога-килимка Bhakti має яскравий неординарний принт. Вона дуже зручна та прекрасно підійде для розміщення в ній килимків для тренувань стандартного розміру (шириною до 66 см). Також у ній достатньо місця не тільки для мата, але й для спортивного одягу, рушника або інших аксесуарів.
Під час виготовлення використовується високоякісна 100% бавовняна тканина, весь процес розроблений так, щоб бути менш шкідливим для довкілля та якнайкраще використовувати сильні сторони матеріалів.
Широкий ремінь із регулювальною пряжкою зручний для транспортування сумки на плечі, а м'яка ручка зверху чудово ляже в долоню.
Сумка легко переться як руками, так і в пральній машинці — за невеликої температури й без використання сильних мийних засобів, щоб зберегти свіжість фарб.
Розмір: 73 x Ø 18 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 73 см |
| Ширина | 18 см |
| Особливості | Чохол |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Діаметр | 18 см |
| Основні | |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 1 570 ₴


