Килимок для йоги Manduka eKO Lite Long Deep Sea каучуковий 200x61x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 18793
6 025 ₴

Килимок для йоги Manduka eKO Lite є одним із найміцніших і найдовговічніших серед матів свого класу. Виготовлений із натурального природного каучуку з додаваннями нетоксичних піноутворювачів і барвників, що робить його повністю біорозкладним і не забруднювальним довкілля.
Удвічі більш зносостійкий, ніж інші каучукові йога-мати, що підтверджено лабораторними випробуваннями на стирання. Серія eKO має унікальну поверхню із закритими порами, яка запобігає вбиранню вологи, зберігаючи йога-мат чистим і в гарному стані довше, ніж інші килимки з натурального каучуку.
Гарантує чудове прилипання до будь-якої поверхні, не ковзаючи та не створюючись. Серцевина килимка виготовлена із суміші волокон бавовни та поліестеру, що дає змогу йому ефективніше протидіяти зовнішньому впливу.
Догляд. Після заняття протерти мокрою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту. Не рекомендується прати в пральній машині або використовувати мийні засоби, оскільки це погіршить властивості йога-мату. Берегти від впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Довжина | 200 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Колір | Темно-зелений |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 6 025 ₴



