Килимок для йоги Manduka Begin Yoga Sea Foam 172x61x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: 1C1023413
3 690 ₴

Manduka Begin Yoga Mat Sea Foam — товстий, легкий і зручний мат преміумкласу, розрахований переважно на новачків у йозі. Він дуже м'який і має амортизацію, можна використовувати для йога практики обидві сторони, на яких для зручності відбудови асан нанесена смуга вирівнювання.
Не займає багато місця під час перенесення, чудово підходить для занять у залі та на природі, прекрасно утримує від ковзання стопи та долоні, захищаючи суглоби від травм. Його поверхня складається з комірок закритого типу, які перешкоджають просочуванню поту та вологи всередину килимка, у такий спосіб не створюють сприятливі умови патогенним бактеріям.
Виготовлений із природних екологічно чистих матеріалів, без використання токсичних розчинників і клеїв.
Весь виробничий процес відповідає європейським стандартам якості та є не шкідливим для довкілля.
Догляд. Хоча ця модель дуже зносостійка, виробник не рекомендує інтенсивно прати йога-мат у воді. Мийка має бути щадною, для щоденного очищення після тренування краще використовувати спеціальний спрей. Зберігати найкраще цей йога-килимок у темному, сухому та прохолодному місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 172 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | TPE |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Колір | Світло-зелений/сірий |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 3 690 ₴


