Блок для йоги RAO рожевий 23х15х7.5 см
- Немає в наявності
292 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок (цегла) для йоги — незамінний помічник у повсякденних заняттях йогою, оскільки застосовується під час виконання багатьох асан.
Іноді фізично складні асани важко виконувати новачкам. Йога-блок стане гарним помічником: його можна використовувати для полегшення поз, особливо тих, які містять розтяжку. Отже, ви маєте три рівні спрощення (23, 15 і 7,5 см) залежно від того, як ставиться блок.
Змінюючи положення блока, ви зможете тренуватися, щоб стати досить гнучким і досягти бажаного результату вже не використовуючи аксесуари.
Характеристики
Матеріал: EVA піна.
Розмір: 23х15х7.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Йога блок |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | EVA піна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | RAO |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 7.5 см |
| Довжина | 23 см |
| Вага | 140 г |
- Ціна: 292 ₴
