Килимок для йоги RAO джутовий Ravi 183*61*0.5 см чорний
- Немає в наявності
1 177 ₴

Джутовий йога-мат — правильний вибір для всіх, хто цінує екологічні матеріали та комфорт. Поєднання нових технологій виробництва та природного матеріалу робить йога-мат універсальним у використанні: він підходить як для йоги, так і для фітнесу або пілатесу.
Килимок виготовлений із натурального джутового волокна, гумова основа нижнього боку забезпечує надійну фіксацію на підлозі.
Джут забезпечує чудове зчеплення з долонями та стопами, яке тільки збільшується у разі потрапляння на поверхню вологи (пота).
Переваги:
- міцний і легкий;
- текстурована поверхня для чудового захоплення;
- легко очищати;
- створює ефект рефлексотерапії, покращує кровообіг, впливаючи на долоні та стопи.
Мат треба протирати вологою тканиною або губкою з невеликою кількістю мильного розчину. Обов'язково змийте всі залишки мила. Дайте висохнути природним способом просто неба без потрапляння прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Джут |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | RAO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 0.5 см |
| Тип | Килимки |
| Довжина | 183 см |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 1 177 ₴

