Чохол для йога-килимка Asana Bodhi 70 см сірий
- В наявності
- Код: 908sg
1 350 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Asana Bag 70 — зручний чохол для йога-килимків. Тканина чохла водонепроникна, мийна, зберігає ваш килимок для йоги чистим і сухим навіть у найнепоганішу погоду.
Матеріал: міцний поліестер.
Всі застібки на замку-блискавці. Збоку є велика зовнішня кишеня. На торці теж є кишеня для дрібниць.
Ремінь регулюється за довжиною, що зручно для перенесення в руці, на плечі, за спиною.
Для килимків для йоги завширшки до 70 см.
Розміри: 81 см x 15 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Чохол |
| Ширина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Колір | Сірий |
| Товщина | 15 мм |
| Довжина | 70 см |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 350 ₴



