Рушник для йоги Jungle Fever Bodhi різнокольоровий 183x61 см
- Немає в наявності
- Код: 7202
1 965 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний йога-рушник Jungle Fever від Bodhi з мікрофібри з протиковзними точками, надзвичайно м'який, абсорбуючий, антибактеріальний, гігієнічний та міцний.
Рушник Jungle Fever може бути використаний як заміна йога-мату або як додатковий поглинаючий шар, що перешкоджає ковзанню.
Склад: мікрофібра (80% - поліестер, 20% - поліамід), нековзні вкраплення з силікону.
Інструкція з догляду: машинне або ручне прання не більше, ніж при 30°С, без агресивних засобів (це може зменшити абсорбуючі властивості).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 61 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Товщина | 0.1 см |
| Колір | Різнобарвний принт |
| Тип | Рушники |
| Довжина | 183 см |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 1 965 ₴





