Чохол для йога-мату Easy bag Bodhi 75 см темно-сірий
- В наявності
- Код: 919XLG
370 ₴

Суперлегка та дуже велика сумка для йога-мату Easy Bag XL від німецького бренда Bodhi для товстих килимків для йоги, гімнастики та пілатесу.
Чохол поєднує основні необхідні якості: низька ціна, практичність, привабливий дизайн. Виготовлена з водовідштовхувального поліестеру, який захищає килимок для йоги від вологи, бруду та подряпин.
Підходить для легких, але об'ємних килимків, завширшки до 60 см і вагою не більш ніж 2 кг, для товстіших килимків для йоги або пілатесу, а також для матів із овечої вовни завширшки до 60 см.
Склад тканини — 100% поліестер. Цей водовідштовхувальний матеріал має достатню щільність, легкий у догляді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Чохол |
| Ширина | 22 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Колір | Темно-сірий |
| Довжина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 100% поліестер |
| Діаметр | 22 см |
- Ціна: 370 ₴

