Килимок для йоги Kurma Grip Twilight (петроль) 185х66х0.65 см
- Немає в наявності
- Код: kg66267
4 620 ₴

Міцний йога-килимок Kurma Grip — належить до матів преміумкласу та стане чудовим супутником для йога-практик не тільки досвідчених профі, а й початківців. Ця модель трохи більша (шире, товстіше та важча), ніж звичні для нас килимки, але це зовсім не впливає на зручність і його чудові експлуатаційні характеристики.
Добре амортизує й не завдає відчуття дискомфорту під час довготривалого перебування в асані. Дуже міцний і витримує багаторічне використання. Виготовлений із якісного полівінілхлориду без використання шкідливих або токсичних речовин, що дало змогу йому відповідати високим німецьким стандартам якості Oeko-Tex Level Стандарт 100.
Завдяки унікальній структурі закритих комірок, не поглинають вологу, піт або бактерії, а це означає, що мат не вимагає глибокого очищення. Він легко очищається від забруднень злегка мокрий серветкою або губкою. Рекомендується не допускати довгострокового потрапляння на нього прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 66 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Синій |
| Товщина | 0.65 мм |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 185 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Kurma |
- Ціна: 4 620 ₴



