Чехол для йога-мата Сork Mood Amber 73 см
- В наявності
- Код: ar101bfck
530 ₴

Сумка з натурального корка, яка легко миється й надзвичайно міцна. Просторе головне відділення для йога-мату та окрема невелика зовнішня кишеня для дрібниць і цінних речей. Сумка-чохол обладнана I-блискавкою й повністю регульованим ремінцем.
Широкий ремінь із регулювальною пряжкою зручний для транспортування сумки на плечі, а м'яка ручка зверху чудово ляже в долоню.
Сумка легко переться як руками, так і в пральній машинці — за невеликої температури й без використання сильних мийних засобів, щоб зберегти свіжість фарб.
Характеристики:
– розміри: 65 x Ø 13 см;
– зовнішнє покриття з натурального корка;
– зручна;
— легка;
— водонепроникна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Чохол |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Amber |
| Колір | Бежевий |
| Товщина | 13 мм |
| Довжина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер, пробка |
| Діаметр | 13 см |
- Ціна: 530 ₴



