Килимок для йоги Manduka eKO Gold каучуковий 180x66x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: 14976
6 140 ₴

Килимок для занять йогою з натурального каучуку eKO Gold від Manduka підійде не тільки для спортсменів, але також і для початківців йогов, які займаються будь-якими різновидами йоги, фітнесом, аеробікою або пілатесом.
Високотехнологічний виробничий процес, що відбувається за вимогами міжнародних стандартів якості для текстильного виробництва, використовує всю сировину для виготовлення кінцевого продукту, працюючи безвідвідповідно. Гарантує чудове прилипання до будь-якої поверхні, не ковзаючи та не створюючись.
Робочий бік йога-мату прекрасно протистоїть прослизанню ступень і долонь, навіть у разі сильного намокання та виконання динамічних і складних асан, зберігаючи суглоби від травм.
Догляд. Після заняття протерти мокрою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту. Не рекомендується прати в пральній машині або використовувати мийні засоби, оскільки це погіршить властивості йога-мату. Берегти від впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 6 140 ₴



