Килимок для йоги Manduka eKO Lite Odyssey Marbled каучуковий 180x61x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 18788
5 470 ₴

Килимок для йоги Manduka eKO Lite є одним із найміцніших і найдовговічніших серед матів свого класу. Виготовлений із натурального природного каучуку з додаваннями нетоксичних піноутворювачів і барвників, що робить його повністю біорозкладним і не забруднювальним довкілля.
Удвічі більш зносостійкий, ніж інші каучукові йога-мати, що підтверджено лабораторними випробуваннями на стирання. Серія eKO має унікальну поверхню із закритими порами, яка запобігає вбиранню вологи, зберігаючи йога-мат чистим і в гарному стані довше, ніж інші килимки з натурального каучуку.
Гарантує чудове прилипання до будь-якої поверхні, не ковзаючи та не створюючись. Серцевина килимка виготовлена із суміші волокон бавовни та поліестеру, що дає змогу йому ефективніше протидіяти зовнішньому впливу.
Догляд. Після заняття протерти мокрою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту. Не рекомендується прати в пральній машині або використовувати мийні засоби, оскільки це погіршить властивості йога-мату. Берегти від впливу прямих сонячних променів.
Зверніть увагу! У килимках із «мармуровою» (Marbled) і смугастою (Stripe) забарвленням кольору розподіляються вручну, тому кожен малюнок унікальний і може не збігатися з тим, що на фото.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 5 470 ₴



