Килимок для йоги та фітнесу Hanuman Two Tones Amber 183x61x0.6 см чорний/зелений
- В наявності
- Код: ar303HTTbg
1 067 ₴

Килимок для йоги Hanuman Two Tones Amber – виготовлений із TPE-піни, що не містить латексу та інших шкідливих речовин.
Товщина 6 мм відмінно підійде йогам, які мають чутливі суглоби. Також цей килимок стане чудовим помічником при заняттях фітнесом, пілатесом, гімнастикою.
Характеристики
високий рівень стійкості;
м'якість;
гарна амортизація;
гіпоалергенність.
Завдяки різній рельєфній текстурі з двох сторін, йога мат не ковзає на поверхнях і забезпечує відмінне зчеплення під час виконання асан.
Догляд. Для очищення достатньо після використання протерти поверхню вологою тканиною. Також його можна прати вручну при температурі до 30°З використанням незначної кількості миючого засобу і сушити в місці, що провітрюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Amber |
| Колір | Зелений |
| Товщина | 6 мм |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Довжина | 183 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98 кг |
- Ціна: 1 067 ₴

