Килимок для йоги Manduka PROlite Black Blue Colorfields 180x61x0.47 см
- Немає в наявності
- Код: 112091365
6 390 ₴

Килимок для йоги PROlite Black Blue Colorfields — ідеальне рішення для людей, які шукають легкий килимок для йоги високої якості та комфорту.
Поверхня із закритими порами утримує вологу й бактерії в резервуарі, збільшуючи довговічність і забезпечуючи легке очищення після практики.
Висока щільність забезпечує чудову амортизацію для неперевершеної практики, захищає суглоби. М'якість і пружність сприяє універсальності використання на більшості поверхонь (кируті, цементні, паркетні підлоги).
Середнє зчеплення дає змогу легко переходити між асанами, не прилипаючи водночас до килимка.
Виробництво та матеріали пройшли сертифікацію згідно з європейськими стандартами OEKO-TEX на вміст токсичних і шкідливих речовин, гарантовано безпечні для природи та користувача. 100% виробництво без латексу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.47 см |
| Колір | Синій з чорним |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 6 390 ₴



