Сумка для йоги Yoga & Sports Bag Bodhi 52x25x30 см чорний/сірий
- Немає в наявності
- Код: 913bo
1 450 ₴

Спортивна сумка Yoga&Sports Bag від Bodhi, що ідеально підходить не тільки для йогогов, стане чудовим доповненням до образу будь-якого спортсмена, який займається фітнесом, пілатесом, бойовими мистецтвами або просто легкою атлетикою. Також ця модель стане ідеальним супутником для виїзду на відпочинок, походу в ліс або на пляж, як дорожня для речей у будь-якій поїздці.
Великий внутрішній об'єм дає змогу вмістити необхідні аксесуари для занять і спортивний інвентар, а також спортивну форму та взуття.
Зовнішні ремені підходять для кріплення йога-матовлюбого розміру, надійно утримуючи їх під час перенесення. Конструкцією сумки передбачені кишені для зберігання документів, грошей або інших особистих цінностей, одна з них розташована зовні на корпусі, а дві інші — сітчасті — всередині. Якісна застібка-блискавка, що займає всю довжину сумки, щільно закриває її, не даючи речам загубитися.
Для зручного носіння на ній є дві ручки, що об'єднуються разом за допомогою липучки, а також знімний регульований ремінь для перенесення на плечі.
Легко очищається практично від будь-яких забруднень за допомогою вологої серветки або мокрої губки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 25 см |
| Товщина | 30 мм |
| Особливості | Чохол |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Основні | |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 1 450 ₴

