Килимок для йоги Manduka PROlite Black 180x61x0.47 см
- Немає в наявності
- Код: 112011010
6 390 ₴

PROlite — ідеальне рішення для людей, які шукають легкий килимок для йоги чудової якості для кращого комфорту.
Стане вашим надійним супутником у залі, вдома та на природі. Ця модель виготовлена зі 100% полівінілхлориду, який не містить шкідливих для людського організму речовин.
Весь виробничий процес і матеріали відповідають високим міжнародним стандартам якості.
Має високу щільність, амортизацію, зносостійкість і довговічність. Не втрачає свого кольору та робочих характеристик навіть після багаторічного використання. Поверхня із закритими осередками не дає змогу вбиратися поту в йога-мат.
Підсилювальна капронова сітка всередині мата дає йому змогу впевнено протистояти зовнішньому впливу (розтягування, деформація).
Для тривалішого використання та збереження якостей мата протирайте його мокрою губкою без мийних засобів після кожного заняття. Оберігайте його від прямих сонячних променів. Повертайте тільки після повного висихання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.47 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 6 390 ₴



