Килимок для йоги Amber Ganesh Align зелений 183x68x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: ar300gagr
2 080 ₴

Йога-мат Amber Ganesh забезпечить безпечні і комфортні заняття йогою. Виготовлений з поліуретану (верх) і каучуку (низ). Така комбінація матеріалів робить Ganesh ідеальним килимком для інтенсивної практики.
Поліуретанова поверхня – гладка і зносостійка, приємна на дотик. Завдяки прекрасній амортизації захищає лікті, коліна і суглоби від навантаження.
Нижня каучукова поверхню йога-мата липка, завдяки чому йога-мат не ковзає по підлозі і стійкий.
Матеріал екологічний, без латексу, токсинів, гіпоалергенний.
Йога мат не вибагливий у догляді: для очищення потрібно протирати його тканиною з неагресивним миючим засобом і просушувати без потрапляння прямих сонячних променів. При зберіганні рекомендується скручувати поліуретановою стороною вгору, щоб не створювати згинів і складок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 68 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Amber |
| Колір | Зелений |
| Товщина | 5 мм |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 2 080 ₴


