Рушник для йоги Manduka Yogitoes Midnight 200x61 см
- Немає в наявності
- Код: 26401603P
4 430 ₴

Рушник Manduka Yogitoes Midnight розроблений для того, щоб заняття йогою стали ще комфортнішими незалежно від їх інтенсивності та місця проведення.
Вироблено з використанням екологічно чистих сертифікованих технологій Skidless і матеріалів.
У ньому чітко розділяються дві сторони, одна з яких складається із силіконової накладки для кращого зчеплення з йога-матом і збереження заданого розташування кінцівок у у упорах. Верхня частина рушника складається з їхньої гігієнічної, гіпоалергенної й абсорбувальної поверхні, яка чудово збирає піт і вологу, перешкоджаючи розмноженню бактерій і мікробів.
Після проведення заняття не забувайте зняти рушник із йога-мату для його прання.
Переться в пральній машинці за щадного режиму та невисокої температури з речами схожого кольору, без використання вибілювачів і пом'якшувачів. Сушити на відкритому повітрі. Після першого прання виробу треба дотримуватися обережності під час занять на світлих матах або у світлому одязі, оскільки є ризик фарбування речей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |
| Колір | Синій |
| Вага | 567 г |
| Довжина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Призначення | Спортивні |
| Дизайн та декор | Однотонні моделі |
| Розміри | 200х61 см |
- Ціна: 4 430 ₴



