Килимок для йоги, фітнесу та пілатесу Urban Fit Amber 183x61x1 см синій
- Немає в наявності
- Код: ar301ufbu
830 ₴

Йога-мат Urban Fit Amber для йоги, фітнесу та пілатесу виготовлений із нетоксичного синтетичного каучуку NBR (нітрил-бутадієнового каучуку). Йога-мат Urban Fit від Amber вирізняється зносостійкістю, екстратовщеною 10 мм, щільністю, ізоляцією від холоду.
Завдяки товщині 10 мм килимок дуже м'який, чудово підходить для людей із чутливими або травмованими суглобами. Рекомендується для поз йоги або вправ фітнесу та пілатесу, що передбачають навантаження на лікті, коліна, хребет.
Завдяки рифленій нижній стороні мат стійкий, не ковзає підлогою під час практики. Нековзна поверхня працює на різних типах підлог, тому ви можете використовувати цей килимок у спортзалі, вдома та навіть на природі.
Вибираючи товстий йога-мат, варто пам'ятати, що чим товща мат і велика амортизація — тим менше балансу в позах стоячи. Тому на йога-маті Urban Fit 1 см складніше балансувати, але зручніше робити інші вправи, які передбачають навантаження на суглоби.
Догляд. Мат не вбирає вологу, завдяки чому легко чистити, варто лише протерти водою з м'яким мийним засобом, сушити на повітрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amber |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 830 ₴

