Килимок для йоги Nilam Amber 173x61x0.4 см чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ar302Nblk
450 ₴
Показати оптові ціни
Килимок для йоги Nilam Amber забезпечить комфорт під час практики. Мат підходить для виконання асан йоги, вправ фітнесу і пілатесу, будинку або за його межами.
Виготовлений з каучуку, без шкідливих хімічних сполук, характеризується відмінним зчепленням, навіть при сильному потовиділенні.
Липка текстурована робоча сторона килимка забезпечує надійну фіксацію долонь і стоп під час виконання вправ.
Благодаря рифлёной нижней поверхности мат устойчив, не будет «ездить» по полу и собираться в ногах во время практики. Не пропускает холод от поверхности.
Благодаря материалам износостойкий и устойчив к деформации, на поверхности не образуются заломы и трещины.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amber |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 61 см |
| Матеріал | ПВХ, без латексу |
| Товщина | 0.4 см |
| Тип | Килимки |
| Довжина | 173 см |
- Ціна: 450 ₴







